Ubezpieczenia


Ubezpieczenie na życie

Wybór dobrego ubezpieczenia na życie to nie kwestia ceny, ale starannego sprawdzenia zakresu ochrony. Może się bowiem okazać, że tania, w pośpiechu kupiona polisa zupełnie nie spełni naszych oczekiwań w momencie, gdy członkowie naszej rodziny lub my sami będziemy jej najbardziej potrzebować. Czym więc kierować się podczas zakupu ubezpieczenia na życie? Przede wszystkim naszymi potrzebami i możliwościami.

Korzyści dla Ciebie:
1. Sam decydujesz jak długo trwa ochrona i jak szeroki jest jej zakres
2. Dostosowujesz ubezpieczenie do swoich potrzeb i aktualnej sytuacji życiowej
3. Zapewniasz bliskim wypłatę środków na wypadek, gdy Ciebie zabraknie zapewniasz sobie świadczenia na wypadek niespodziewanych zdarzeń życiowych (np. poważna choroba, pobyt w szpitalu)
4. Otrzymujesz dostęp do szerokiego zakresu usług assistance
5. W ramach jednej polisy możesz chronić życie i zdrowie oraz inwestować wpłacaną składkę sam określasz sposób, w jaki chcesz budować swój kapitał
6. Chroni przed finansowymi skutkami szkód wyrządzonych osobom trzecim przez Ubezpieczonego lub członków jego najbliższej rodziny

Ubezpieczenie osobowe:
Z myślą o Klientach, którzy cenią bezpieczeństwo swoje i najbliższych, stworzono ofertę Pakietów Ubezpieczeniowych, zapewniających ochronę przed skutkami nieszczęśliwych zdarzeń w życiu codziennym, 24h na dobę. Pakiet, którego zakres najlepiej zabezpiecza Twoje potrzeby.

Ubezpieczenie dedykowane dla osób, ceniących sobie rozsądny zakres ochrony przed skutkami nieszczęśliwych zdarzeń w życiu codziennym, jak również w pracy.